Вітаємо зарахованих на контракт (бакалаврат)!

Списки зарахованих на перший курс на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (на базі повної загальної середньої освіти)

281 Публічне управління та адміністрування

  1. Бей Олександр Олексійович
  2. Берестяна Тамара Сергіївна
  3. Волинець Олександр Вадимович
  4. Волинько Кирил Ігорович
  5. Глушенко Микола Борисович
  6. Іванова Дар’я Сергіївна
  7. Ісоян Артьом Едуардович
  8. Коцур Ольга Андріївна
  9. Ольшанікова Олександра Миколаївна
  10. Осадчий Олександр Юрійович
  11. Отрублянко Анастасія Володимирівна
  12. Попович Анна Яківна
  13. Смирнова Галина Віталіївна
  14. Урсул Анастасія Олександрівна
  15. Шевченко Дмитро Павлович
  16. Шевченко Ірина Олегівна
  17. Яременко Аліна Сергіївна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/1KURS/NAKAZ_2018_08_18/NDK_281_FSP.pdf

054 Соціологія

  1. Биковець Марія Валеріївна
  2. Подлесний Ігор Ігорович

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/1KURS/NAKAZ_2018_08_18/NDK_054_FSP.pdf

081 Право

  1. Аленіна Дар’я Олександрівна
  2. Анісімова Дар’я Андріївна
  3. Артеменко Вікторія Миколаївна
  4. Афанасьэв Дмитро Володимирович
  5. Бабко Анастасія Олександрівна
  6. Башинський Олексій Олександрович
  7. Березіна Катерина Романівна
  8. Бескровний Олександр Леонідович
  9. Бец Анатолій Анатолійович
  10. Бивалов Костянтин Олександрович
  11. Бізяєв Вячеслав Андрійович
  12. Білик Ірина Володимирівна
  13. Біляченко Віктор Вікторович
  14. Блищік Даніл Володимирович
  15. Бондар Віолета Віталіївна
  16. Ванєєв Володимир Умарович
  17. Васильєва Марія Олександрівна
  18. Волга Альона Олегівна
  19. Вороніна Влада Олексіївна
  20. Воронько Марина Андріївна
  21. В’ялий Ігор Сергійович
  22. Гаврилюк Олесь Олександрович
  23. Геворкян Ліана Арменівна
  24. Головатюк Олег Анатоліцович
  25. Гончаров Олексій Васильович
  26. Горбач Дарина Вікторівна
  27. Горбачевська Марія Тарасівна
  28. Городецький Назар Тарасович
  29. Гуменюк Анастасія Олександрівна
  30. Гуменюк Денис Миколайович
  31. Гура Сергій Максимович
  32. Данілевич Діана Русланівна
  33. Драпушко Олександра Михайлівна
  34. Дубова Софія Олегівна
  35. Дяченко Гліб Олександрович
  36. Еглє Ігор Артурович
  37. Загородна Дарина Сергіївна
  38. Закревська Діана Олександрівна
  39. Заячковський Станіслав Сергійович
  40. Зінчук Дар’я Олександрівна
  41. Іванов Єфрем Костянтинович
  42. Івченко Анна Олегівна
  43. Каплюк Дарія Анатоліївна
  44. Кардаш-Олександрова Вікторія Максимівна
  45. Кашперська Яна Олегівна
  46. Кітаєв Владислав Віталійович
  47. Коваль Валерій Валерійович
  48. Когут Лілія Олександрівна
  49. Корнієнко Михайло Сергійович
  50. Корнійчук Наталія Миколаївна
  51. Коровін Данііл Олександрович
  52. Кравченко Єлизавета Едуардівна
  53. Кравченко Максим Андрійович
  54. Красна Євгенія Вячеславівна
  55. Кудин Каріна Романівна
  56. Кузьменко Катерина Вадиківна
  57. Купчик Назар Романович
  58. Кустріч Артур Костянтинович
  59. Кушнірук Олександр Вікторович
  60. Лазебна Владислава Іванівна
  61. Ланкін Сергій Вікторович
  62. Латиніна Єлизавета Олександрівна
  63. Летучий Олександр Дмитрович
  64. Лівандовський Олексій Олегович
  65. Лук’янчук Надія Василівна
  66. Луценко Аліна Сергіївна
  67. Магеровська Христина Тарасівна
  68. Максименко Денис Іванович
  69. Марчук Дарина Василівна
  70. Масієнко Вікторія Вікторівна
  71. Мельник Віктор Вячеславович
  72. Микитенко Владислава Ігорівна
  73. Мороз Анна Леонідівна
  74. Мяленко Гліб Романович
  75. Некрасова Ольга Сергіївна
  76. Ніжнік Владислав Валерійович
  77. Образцова Катерина Сергіївна
  78. Омельчук Анастасія Михайлівна
  79. Павлюченко Анастасія Олександрівна
  80. Півень Олександр Олександрович
  81. Приведенна Юлія Анатоліївна
  82. Пташинська Даріна Валентинівна
  83. Репік Микита Андрійович
  84. Роженко Андрій Олегович
  85. Рощенко Єлизавета Валеріївна
  86. Свічкарьов Владислав Олександрович
  87. Сисоєв Данило Володимирович
  88. Слєпухова Аліна Дмитрівна
  89. Соколенко Дмитро Сергійович
  90. Сорока Марина Миколаївна
  91. Стадник Єлизавета Олександрівна
  92. Строк Анастасія Олександрівна
  93. Трапезник Данило Олександрович
  94. Туренко Альона Ігорівна
  95. Фещук Кирило Ігорович
  96. Фоменко Олександр Володимирович*
  97. Хохол Владислав Русланович
  98. Цанава Данило Владиславович
  99. Цегельник Вікторія Вікторівна
  100. Чесницький Данило Олександрович
  101. Чінчін Микола Михайлович
  102. Чубко Ольга Миколаївна
  103. Шакланов Тимур Тургутович
  104. Шведа Катерина Олексіївна
  105. Шевчук Дмитро Сергійович
  106. Шершньова Анастасія Юріївна
  107. Шкурай Олександр Олександрович
  108. Щепеткова Вікторія Юріївна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/1KURS/NAKAZ_2018_08_18/NDK_081_FSP.pdf

* студент переведений на вакантні місця державного замовлення зі зміною джерела фінансування (джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/1KURS/NAKAZ_2018_08_18/ZMINA/NDZ_081_FSP.pdf)

231 Соціальна робота

  1. Козка Аліна Сергіївна
  2. Лисенко Дар’я Геннадіївна

Джерело: http://pk.kpi.ua/wp-content/uploads/2018/08/SPISKI/1KURS/NAKAZ_2018_08_18/NDK_231_FSP.pdf

Вітаємо всіх, хто вступив на наш Факультет!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.