Вступ на базі диплому молодшого спеціаліста

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Програми вступних випробувань

Програми вступних випробувань будуть відомі пізніше. Слідкуйте за оновленнями!

Якщо обрана тобою спеціальність у «КПІ ім. І. Сікорського» входить до Додатоку до Умов прийому до вищих навчальних закладів (детальніше пізніше), ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу, або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні, якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням, якщо вони надаються за цією спеціальністю.

Якщо обрана тобою спеціальність не входить до Додатоку до Умов прийому до вищих навчальних закладів (детальніше пізніше) ти маєш обрати або споріднена для тебе спеціальність (тобто така спеціальність, яка продовжує вже одержану тобою підготовку) й навчатись за державним замовленням, у разі, якщо місця на обрану спеціальність надаються, або якщо ти змінюєш спецільність чи спорідненої спеціальності в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» немає, тоді ти можеш претендувати тільки на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

   

 

 

 

 

Довідкова інформація

Україна, м. Київ, 03056,
проспект Перемоги, 37,
КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус №7 та №19
+38 (096) 282 77 11
+38 (044) 204 90 20
Facebook
fsp.kpi.ua@gmail.com
http://fsp.kpi.ua/
Сайт приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського