Навчання на нашому факультеті – це навчання в кращому університеті України*;
в університеті, який входить у Топ 5 найкращих університетів України!**

* 2024 Ukrainian University Ranking by UniRank (переглянути джерело); Рейтинг закладів вищої освіти України «Топ–200 Україна» за 2023 рік (переглянути джерело) тощо
** «Консолідований рейтинг вишів України 2021 року» за версією Osvita ua (переглянути джерело)

Структура ФСП

Інформація оновлюється

На нашому факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями:

Бакалаврат

053 Психологія

Магістратура

032 Історія та археологія
033 Філософія
053 Психологія
281 Публічне управління та адміністрування

Нехай Вас не бентежить, що наш гуманітарний факультет відноситься до загалом технічного університету – вже більше 20 років ми випускаємо на ринок праці затребуваних спеціалістів, найкращим доказом чого є високий відсоток працевлаштування.

ФСП – 25 років!!!

Обравши наш факультет, ти не лише забезпечиш себе прекрасним майбутнім, але й поринеш у вир веселого студентського дозвілля: це і щорічні конкурси «Міс ФСП» та «Містер ФСП», і святкування студентських свят в клубах, і цикл студентських конференцій «Дні Науки ФСП», у яких із задоволенням беруть участь майже всі студенти факультету.

Отже, факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського – це прекрасний вибір для того, хто прагне побудувати успішну кар’єру та провести роки свого студентського життя так, щоб потім із задоволенням про них згадувати як про найкращі у своєму житті. Приєднуйся, ми чекаємо на тебе!

Кваліфікація та науково-педагогічний стаж викладачів (більше 50% працюють на кафедрах 10 років і більше), дає змогу забезпечувати навчальний процес на необхідному теоретичному та методичному рівні.

ФСП. Перспектива. Успіх.

Перспективні професії. Компетентні викладачі.
Сучасні методики навчання. Практика та працевлаштування.
Вміння працювати з інформацією. Університет як один колектив. Розкриття особистісного потенціалу.

За результатами опитування 45,5% респондентів визнали, що загальний рівень професійної підготовки випускників ФСП НТУУ «КПІ», працевлаштованих за останній рік, є високим. Ще 54,5% опитаних визначили його швидше високим. Це засвідчує, що функцію забезпечення вітчизняного виробництва кваліфікованими кадрами НТУУ «КПІ» виконує  повною мірою.

Респонденти достатньо високо оцінили рівень співвідношення кваліфікації випускників ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського з вимогами до роботи, яку вони виконують. Близько 63,6% експертів зазначили, що кваліфікація випускника повністю співвідноситься з вимогами до роботи, ще 27,3% – визначили, що кваліфікація швидше відповідає вимогам роботи, яку він/вона виконує. Таким чином, близько 90,9% роботодавців високо оцінили кваліфікацію співробітників-випускників ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського. Це свідчить про те, що НТУУ «КПІ» орієнтується на найвищі показники якості підготовки фахівців, постійно впроваджуючи у процес навчання найбільш актуальні проблеми та питання.

Колективний договір ФСП 2019

Історія факультету

Заснування КПІ ім. Ігоря Сікорського

Першими факультетами університету були механічний, інженерний, сільськогосподарський і хімічний.

Засновано факультет права

Факультет випускав спеціалістів з напряму «Правознавство».

14906416037_cd3c0a4a72_k

Засновано факультет соціології

Факультет випускав спеціалістів з адміністративного менеджменту, соціології та соціальної роботи.

Перший випуск юристів

Факультет випустив перших в КПІ ім. Ігоря Сікорського фахівців з кваліфікацією, відповідною для посад юрисконсульта, нотаріуса, прокурора, судді тощо.

Перший випуск соціологів

Факультет випустив перших в КПІ ім. Ігоря Сікорського фахівців з кваліфікацією, відповідною для посад соціолога-дослідника, консультанта з суспільно-політичних питань та експерта у маркетингових компаніях.

Об’єднання факультету

Було утворено факультет соціології і права, який об’єднав переваги своїх попередників.

Відкрито нову спеціальність

ФСП починає готувати фахівців у сфері публічного управління та адміністрування сучасного рівня.

Nike React Element