Анонс. Круглий стіл «Актуальні питання трудового права та права соціального забезпечення»

Кафедра господарського та адміністративного права ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з гуртком наукового спрямування «Трудове право та право соціального забезпечення» КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує взяти участь у круглому столі «Актуальні питання трудового права та права соціального забезпечення», який відбудеться 28 квітня 2021 року о 16:00.

Форма участі: дистанційна в режимі Zoom-конференції
Участь у круглому столі безкоштовна.

Кінцевий термін подання тез доповідей: 27 квітня 2021 року (включно).

До участі в круглому столі запрошуються викладачі, студенти, аспіранти та молоді науковці юридичних факультетів, а також практикуючі юристи з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями в сфері права.
Усі учасники забезпечуються електронним збірником тез конференції.

Для участі у круглому столі необхідно до 27 квітня 2021 року (включно) заповнити форму заявки за посиланням.

Zoom-конференція: