Анонс. Науково-практична конференція «Соціальна і цифрова трансформація: теоретичні та практичні проблеми правового регулювання»

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції «Соціальна і цифрова трансформація: теоретичні та практичні проблеми правового регулювання», яка відбудеться 10 грудня 2020 року.

До участі в конференції запрошуються науковці, здобувачі, аспіранти, ад’юнкти, докторанти та практичні працівники, представники органів державної влади.

Детальніше про конференцію можна дізнатися на кафедрі інформаційного права та права інтелектуальної власності.

Конференцію буде проведено* за адресою: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського, корпус № 6, 1-й поверх, зала адміністративних нарад.
Реєстрація учасників: з 9.30 до 10.00 год.

* умови проведення конференції залежать від епідеміологічної ситуації і умов загальнонаціонального карантину.