[анонс] Онлайн-лекція «The United States Constitution and Bill of Rights»

З креативним електропостачанням, труднощами з інтернетом, тривогою за нашу країну, але з величезною вірою в ЗСУ!
Ми раді запросити вас долучитись до нашого заходу і отримати позитивні емоції та нові знання, отже:

🎓🎓🎓 Кафедра інформаційного, господарського та адміністративного права факультету соціології та права КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує вас:

📌 у вівторок 13.12. о 17.00 на лекцію «The United States Constitution and Bill of Rights»

🇺🇸 Лектор: Десмонд Ву – експерт, науковець, практик в галузі права, професор Університету Вісконсіну у Медісоні, США.

🇺🇸 На лекції Ви:
👩‍💻 дізнаєтесь загальні аспекти конституційного права США;
👨‍💻 ознайомитесь з Конституцією США;
👨‍🏫 послухаєте які основні права і свободи людини закріплені в Білі про права та ін.

👉 Для того, щоб стати учасником заходу необхідно заповнити аплікаційну форму:

Запрошення в зум буде надіслано 13.12. на пошти учасників

🇺🇦 З Україною в серці!