День пам’яті захисників України

29 серпня 2022 року Україна відзначила День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

Адміністрація, профбюро та студрада ФСП вшанували усіх тих, хто власним життям захищав щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Наші герої-політехніки залишаються в нашій пам’яті назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Біля каплички Св. Миколая та у 19 корпусі біля меморіальних дошок нашим героям студентам ФСП були покладені квіти та вшанування хвилиною мовчання.

З промовою виступила в.о. декана ФСП Акімова О. А. і наголосила, що єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Зберігаймо цей безцінний скарб! Нехай буде мирним небо, родинна злагода у наших домівках і ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє української держави! На жаль, за час цієї війни з нашого факультету пішли 3 випускники. Вони завжди залишаться в наших серцях як мужні герої-політехніки!

Слава Україні! Героям слава!🇺🇦