І науково-практична конференція «Інтернет речей: проблеми правового регулювання та впровадження»

Дата: 24 жовтня 2017 року.

Дедлайн подачі тез: 13 жовтня 2017 року.

Мета конференції: розгортання наукової дискусії щодо формування засад доктрини вітчизняної системи права, пов’язаних з використанням технологій Інтернету речей.

Основні тематичні напрямки конференції:

1. Особливості явища Інтернету речей в окремих сферах життєдіяльності суспільства.
  2. Проблеми використання технологій Інтернету речей у різних сферах суспільної діяльності (охорона здоров’я, промисловість, сільське господарство, освіта, управління державою, транспорт, торгівля,
    інфраструктура міст тощо).
  3. Правові аспекти ризиків та бар’єрів щодо впровадження технологій Інтернету речей.
  4. Теоретико-методологічні основи регулювання суспільних відносин в умовах використання технологій Інтернету речей, зокрема, систем із штучним інтелектом, хмарними технологіями та великими даними.
  5. Інтернет речей в юридичній діяльності.
  6. Проблеми вдосконалення законодавства з питань інформатизації, телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом, захисту персональних даних, інфраструктурної безпеки, кібербезпеки тощо.

Для реєстрації в якості учасника конференції та подачі матеріалів потрібно переслати електронну форму заявки на участь та файл із тезами доповіді на електронний адрес конференції: pravo@ndcpi.org.ua.

Вимоги до публікацій та іншу інформацію можна подивитися в інформаційному листі конференції.

Місце проведення: м. Київ, вул. М. Грушевського, 18/2, 2-й поверх, зал №12.

Реєстрація учасників: 09:30-09:50.