Інформація для вступників до магістратури на основі раніше здобутого ступеня магістра/спеціаліста

Вступники, які раніше здобули вищу освіту мають право вступати до магістратури за результатами усної співбесіди з іноземної мови замість МТНК.

Для цього з 7 до 15 вересня 2022 року (краще трохи раніше, оскільки обробка даних також займає певний час) необхідно заповнити спеціальну форму. Після цього до ЄДЕБО будуть додані заяви для участі у конкурсному відборі для вступу на освітній рівень «магістр» за дипломом магістра (спеціаліста) і спеціальна категорія, яка надає право складати усну співбесіду замість МТНК.

З програмою усної співбесіди можна ознайомитися за посиланням на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського