Корисні поради абітурієнтам

Зараз зорієнтуватися в різноманітті ВНЗ, форм навчання, пропонованих програм важко не тільки старшокласникам та їх батькам, але навіть фахівцям. Проблема вибору актуальна для багатьох.

При виборі ВНЗ потрібно враховувати кілька факторів:

1. Бажана спеціальність. Може статися так, що майбутня професія, яку Ви хочете опанувати, настільки екзотична, що навчають їй всього в одному-двох ВНЗ. Якщо ж ні, то потрібно з’ясувати, де при навчанні дається більш сильна база.
#ФСП – база підготовки спеціалістів для бізнесу та державного управління.

2. Матеріальний чинник. При виборі ВУЗу слід звернути увагу на наявність бюджетних місць, а також умови вступу на бюджет.
#ФСП – навчання за держзамовленням; можливість переведення з контракту на бюджет.

3. Територіальне питання. Якщо Ви цілеспрямовано бажаєте вчитися в іншому місті або в іншій країні, то слід зважити всі «за» і «проти». Слід обов’язково вирішити питання з наявністю гуртожитку у ВУЗі та умовами проживання.
#ФСП – 100% надання гуртожитку; демократична ціна; комфортні умови проживання.

4. Державний або приватний ВНЗ. У державному ВНЗ є можливість вступити на бюджетне відділення, диплом державного ВНЗ більше цінується сьогоднішніми роботодавцями. Незважаючи на те, що деякі комерційні вищі навчальні заклади пропонують дійсно висококласну освіту, на ринку праці продовжує існувати певна дискримінація їх випускників.
#ФСП – досвідчений викладацько-професорський склад; викладачі-практики.

5.Гуманітарний або технічний. Технічні ВНЗ вважають досить важкими як для вступу, так і для освіти. В гуманітарних ви будете більше читати і вивчати безліч таких предметів як «Література», «Релігієзнавство», «Філософія», «Екологія», «Історія».
#ФСП – поєднання переваг технічного ВНЗ з гуманітарним профілем факультету; використання і дослідження інформаційних технологій

6.Денне або інше. На денному відділенні ви завжди в курсі останніх подій, постійно берете участь у різних заходах. Але якщо ви хочете заробляти, то краще вступати на заочне. Є ще один вид навчання – дистанційний: студент, не виходячи з дому, може не тільки працювати, але й одержувати освіту, сидячи за своїм комп’ютером.
#ФСП – широкий спектр форм та методик навчання; поєднання денного навчання з медіатехнологіями

Для хлопців однією з умов вибору може стати наявність військової кафедри в НТУУ #КПІ.

Не забувайте ще одну просту істину: диплом лише дає пропуск у цей світ, а чого ви в ньому доб’єтесь, залежить тільки від вас.
Бажаємо вдало вам зробити вибір ВНЗ і нехай ваша подальша робота буде тільки радувати вас!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
ФСП School ⚡️ Зимова школа демократії ФСП
Вступ на бакалаврат
Вступ до магістратури
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
День відкритих дверей
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email