Лекція, присвячена захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні (результати)

31 березня кафедрою інформаційного права і права інтелектуальної власності було організовано відкриту лекцію, присвячену захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні.

Лекцію провели досвідчені спеціалісти Патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери»:
– Вероніка Березанська, керівник відділу реклами та зв’язків з громадськістю ППФ «Пахаренко і партнери», фахівець з питань інтелектуальної власності зі стажем роботи у сфері ІВ з 2000 року, к.х.н.;
– Олена Безкоровайна, старший юрист, керівник підрозділу митної реєстрації об’єктів інтелектуальної власності ППФ «Пахаренко і партнери».

В ході лекції були висвітлені наступні питання:
1. Мета застосування заходів щодо захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні України.
2. Законодавчі зміни до Митного кодексу України, внесені Законом України від 17.10.2019 № 202.
3. Митний реєстр об’єктів прав інтелектуальної власності. Дані, які мають бути внесені правовласником при реєстрації у митному реєстрі, що дозволять митним органам ідентифікувати оригінальні товари з метою не допущення їх безпідставного затримання.
4. Дії посадових осіб митного органу в напрямку сприяння захисту прав інтелектуальної власності
5. Відповідні дії правовласників на практичному прикладі.

Відповідальна за проведення лекції доц. Білоусова Н.О.