«Модель ООН 2021» для студентів-правників другого курсу

Кафедрою інформаційного, господарського та адміністративного права проведено захід серед студентів-правників другого курсу «Модель ООН-2021» – освітня гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН.

Її учасники виступали в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Студенти мали нагоду спробувати себе в ролі посла країни в ООН, розвинути критичне мислення та навички публічного виступу.

Дякуємо старшому викладачу Кафедри Кухарчук Анастасії, а також студентам (Грачовій Олександрі та Новицькому Владиславу) за ідею та допомогу в організації заходу!

Пишаємось нашими студентами, яким небайдужі проблеми сучасного світового дипломатичного простору!