Musthave для першокурсника в гуртожиток

Незабаром настане час, коли абітурієнти стануть студентами та відправлять оригінали в омріяні ВНЗ. Тоді ж наступає момент вирішення питань із житлом.
Найкращий варіант – це, звичайно, гуртожиток. Знайомство з новими людьми , безліч емоцій (а це так і буде) та незамінний життєвий досвід – усе це ви здобудете саме у гуртожитку ?
Наприклад, для ФСП виділено дві будівлі, які мають 12 поверхів , з блочною системою (у обох є по 2 ліфти). У кімнатах проживає по 4 людини, їх об’єднує спільний блок, у якому знаходяться ванна кімната та туалет. У блоці навіть можна проживати з особами протилежної статі (так, ми були здивовані, що 4 хлопця-першокурсника будуть жити в блоці з дівчатами 4-6 курсів), але як кому пощастить. Гуртожиток навчить вас економити , знаходити спільну мову з різними за характером людьми – і все це за 268 ГРИВЕНЬ НА МІСЯЦЬ! ☺☺
На рахунок столів/стільців та шаф – це знову як кому пощастить: в одній кімнаті може бути від 1 до 3 шаф , від 1 до 3х столів , так само й стільців (але завжди можна попросити додатковий стіл/стілець/шафу, не витрачаючи на це коштів). Заселяють усіх за декілька днів до початку навчання, тобто ви встигнете перевезти всі речі та познайомитися з усіма сусідами.

Ми з моїм колегою, Женею Бондаренко, вирішили допомогти вам і скласти Маст хев найнеобхідніших речей у гуртожитку. Дізнаємось, що ж потрібно взяти з собою у студентське життя.
Поділимо всі необхідні речі в кімнаті на глобальні і місцевого значення.

Глобальні речі , які бажано мати (маст хев):
1) Мікрохвильовка (дуже важливий атрибут кожної кімнати, без неї буде тяжко, так як на кухнях є усього 8 комфорок на 10 блоків , тому вона незамінима)
P.S. при добрих відносинах із сусідами можна гріти їжу в них, як роблять дівчата з нашого блоку .
2) Холодильник (у вас вже може бути холодильник у кімнаті , але він не завжди є презентабельного виду , до того ж тому холодильнику буває років, як трьом-чотирьом людям з однієї кімнати разом)
P.S. Є люди, які переїжджають і продають холодильники нормальної якості за невелику суму , усе, що вам потрібно, – знайти допомогу у вигляді сусіда або двох хлопців, які допоможуть донести його з сусіднього гуртожитку.
3) Електрочайник (важлива річ у кімнаті, має бути один на кімнату, бажано узгодити з сусідами, тому що 4 чайника в кімнаті нікому не потрібно). ?
4) Настільні лампи (локальне освітлення потрібне для читання книг, коли хтось із сусідів захоче спати чи коли перегорять лампочки в кімнаті через перепади в напрузі (у всіх так).
5) Вішаки (є грандіозним траблом : скільки би ви їх не взяли, все-одно буде мало).
6) Запасні комплекти постільної білизни (так , кожному видадуть комплект постільної білизни , але її краще використовувати як наматрацник та як наволочку на подушку , на яку ви одінете свою)
P.S. Краще взагалі привезти свій матрац, подушку та ковдру на зиму, після домашнього затишку ці три компоненти вам здадуться непридатними для використання.
7) Подовжувачі (у кімнаті – критично мала кількість розеток, а вам потрібно ввімкнути майже все те , що я писав зверху +4 ноутбука та зарядний пристрій для кожного телефона).
8) Килим (бажано мати хоча б один килим на кімнату, щоб не ходити в домашніх капцях всюди).
9) Праска та дошка для праски (не завжди хочеться позичати праску чи прасувати на ліжку).

Речі місцевого масштабу:
1) Посуд (тарілки глибокі та звичайні , ложки , вилки , ножі, сковорідки , каструлі , чашки та стакани , миски , терка , дошка для нарізання, друшляк , заварник для чаю та сахарницю , ємкість для солі та перцю , відкривашка(для консервів) можна все мати по одній одиниці, бо у гуртожитку прийнято ходити до гостей зі своєю посудою
P.S. НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО БРАТИ 4 ЗАВАРНИКА , 4 ДРУШЛЯКА , УЗГОДЬТЕ ЦЕ) ??
2) Обов’язково мати дві пари капців домашніх: одні – щоб ходити на кухню та у межах блоку , а інші – для душу.
3) Набір для шиття (так , потрібно відвикати від того, що мама усе може зашити
P.S. В YouTube є відеоуроки по шиттю для чайників).
4) Мінімальний набір медикаментів (хоч бинти , активоване вугілля й цитрамон , усе інше є в цілодобовій аптеці , яка знаходиться дуже близько до гуртожитку).
5) Набір канцтоварів, починаючи із зошитів, закінчуючи стиплером та клеєм.
6) Набір інструментів (не обов’язково кожному везти по молотку та викрутці , важливо це узгодити; але суперклей , до прикладу , потрібен усім).
7) Набір для ванної (включаючи футляри для мила , зубної щітки).
8) Набір кухонних полотенець та ганчірок (чим більше – тим краще, ще й пакети для сміття ніколи зайвими не бувають).
9) Найголовніше – це засіб від тарганів! (вони як містичні створіння: можуть бути, можуть не бути
P.S. Бажано дуже часто викидати сміття, а то відбудеться неочікуване знайомство з новими сусідами)

Отже , ви готові для життя в гуртожитку, успіхів!
P.S. не обов’язково везти 4 друшляка ?adidas Ultra Boost kaufen metallic silver