Наші студенти на Днях кар’єри в Міністерстві інфраструктури

Студенти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування відвідали День кар’єри в рамках реформи державного управління. Відбулося це 20 вересня 2018 року, на запрошення Міністерства інфраструктури.

День кар’єри в Мінінфраструктури – це унікальний шанс вдосконалити навички ділової комунікації та самопрезентації, познайомитися з основами державної служби та отримати омріяну роботу. Це ідеальний простір для спілкування між представниками міністерства (роботодавцями) та студентами.

Метою проведення Днів кар’єри є налагодження співпраці для розвитку кар’єрних можливостей.

Програма заходу включала в себе:

• надання студентам інформації про стажування, вакансіїї та процедуру конкурсного відбору на державну службу;
  • укладення угод з університетом про співпрацю;
  • поширення інформаційних матеріалів серед учасників;
  • діалог студентів з керівництвом Міністерства.

Наші студенти дізналися про специфіку роботи в секторі інфраструктури, зрозуміли процедуру конкурсного відбору на державну службу, а також послухали про європейські практики у цій галузі.

Air Jordan grey