Наукова стаття «Сучасні практики дистанційного навчання юристів»

Доктор юридичних наук, професор кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права, суддя Вищого антикорупційного суду Кравчук Олексій Олегович опублікував статтю «Сучасні практики дистанційного навчання юристів».

«Юристу слід вчитись і працювати над собою постійно. Університетські лекції і професійні тренінги в умовах карантину перейшли в онлайн. І це створило не лише великі виклики, але й великі можливості. Адже вчитися можна де, і коли зручно – доступність освіти (з усіх боків) тепер є іншою. Нещодавно навіяли педагогічні роздуми, в результаті яких написав невеличку статтю із деякими практичними порадами щодо дистанційного навчання юристів. Про пунктуальність та відвертість, про застосування мультимедіа та відео, про обстановку і зовнішній вигляд, про зворотний зв‘язок, правила і контроль. Стосується як університетських лекцій, так і тренінгів, як викладачів-тренерів, так і студентів» – ділиться на власній сторінці Олексій Олегович.

Ознайомитися зі статтею можна за посиланням.