Науковий семінар «Економіка результату: цифрові та правові трансформації»

Запрошуємо студентів, магістрантів, аспірантів та викладачів долучитись до роботи наукового семінару!

Разом з викладачем КІГАП, керівником Науково-дослідного центру цифрових трансформацій і права ДНУ «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» Барановим О.А. будемо спілкуватись про деградацію цивілізації, цивілізаційні когнітивні протиріччя людства, ефект Даннінга-Крюгера, Економіку результату, Інтернет речей, соціальну та цифрову трансформацію, функціональний таргетинг, а також про місію та мету правового регулювання, віртуальність та право, штучний інтелект та роботів, довіру, технології блокчейн і розумний контракт, правову сингулярність та прогнозний метод формування законодавства, конвергенцію законодавства, рекодифікацію та оновлення законодавства.

Коли?

29 вересня о 16:00 (онлайн)

Заповнюйте коротку Google-форму і ми надішлемо Вам посилання на захід!