, ,

Науково-практична конференція «Соціальна і цифрова трансформація: теоретичні та практичні проблеми правового регулювання»

10 грудня 2020 року в онлайн-форматі була проведена конференція «Соціальна і цифрова трансформація: теоретичні та практичні проблеми правового регулювання».

З вітальним словом виступили заступник голови Комітету, голова підкомітету цифрової інфраструктури, електронних комунікацій та смарт-інфраструктури Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко та професор кафедри і модератор заходу – Олександр Баранов.

На пленарному засідання учасники конференції обговорювали різноманітні правові проблеми, пов’язані з процесами реформ в Україні (соціальними трансформаціями) та з цифровими трансформаціями, які їх супроводжують.

Олександр Баранов в своїй доповіді «Економіка результату, Інтернет речей та право» запропонував розглянути майбутні соціальні та цифрові трансформації, що пов’язані з формування нової моделі світової економіки як економіки результату, що стає можливою за рахунок повсюдного впровадження технологій Інтернету речей, а також окреслив низку системних проблем різних галузей права.

За результатом обговорення вказаних питань планується видати збірник тез конференції.

В рамках роботи конференції було проведено презентацію проєкту «Євроінтеграція: законодавство та Інтернет речей» (програма Єрасмус+, модуль Жан Моне ), право на виконання якого було отримано за результатами конкурсу Єврокомісії командою викладачів КПІ імені Ігоря Сікорського: професором Барановим О.А., Головко О.М., Дубняк М.В.