Обговорення співпраці з факультетом права та соціальних наук Батумського державного університету імені Шота Руставелі паном Леваном Джакелі

На факультеті соціології і права відбулася зустріч декана факультету Цимбаленко Яни Юріївни із деканом факультету права та соціальних наук Батумського державного університету імені Шота Руставелі паном Леваном Джакелі. Цікавим є те, що факультети мають багато спільного, що дало змогу деканам ефективно обговорити всі виклики, з якими стикаються освітні підрозділи, що намагаються відповідати сучасному найвищому рівню підготовки професійних кадрів.

Під час зустрічі були досягнуті домовленості щодо спільного рецензування освітніх програм за спеціальністю «Право» та «Публічне управління та адміністрування». Окремою частиною зустрічі стало обговорення можливостей академічної мобільності для НПП, адміністративного персоналу та здобувачів вищої освіти.

Факультет права та соціальних наук Батумського державного університету імені Шота Руставелі створено у 2019 році в результаті об’єднання факультету права та факультету соціальних і політичних наук. Сьогодні на факультеті функціонує п’ять освітніх програм бакалаврату: «Право», «Міжнародні відносини», «Європейські студії», «Психологія» та «Державне управління».