Опитування щодо можливості відвідувати заняття протягом перших двох тижнів навчання

Минуло два тижні з початку відновлення навчання в умовах воєнного стану.

На виконання п. 6.8 Наказу №НУ/5/2022 від 22 березня 2022 року «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану» випускові кафедри через кураторів груп здійснюють постійний моніторинг можливостей студентів брати участь в освітньому процесі.

Як показали результати опитування, протягом перших двох тижнів навчання, переважна більшість опитаних студентів (686 осіб) обрали:
15,7% – асинхронну форму навчання;
6,1% – синхронну;
77,3% – змішану модель взаємодії при навчанні в дистанційному режимі.

0,98% студентів звернулися із заявами щодо отримання індивідуальних графіків навчання та академічних відпусток.

Якщо у вас змінюються життєві обставини і ви не можете брати участь в освітньому процесі – обов’язково повідомте про це куратора групи! Адміністрація кафедр та факультету повинні володіти об’єктивною інформацією, щоб належним чином її відпрацьовувати.