Освітній процес в умовах воєнного стану

Адміністративна рада КПІ прийняла рішення про відновлення освітнього процесу в КПІ з 4 квітня 2022 року у дистанційному форматі з використанням синхронної або асинхронної моделі освітньої взаємодії.

Для 4-го курсу бакалаврату можлива заміна виконання кваліфікаційної роботи на складання атестаційного іспиту.

За зверненнями здобувачів вищої освіти можливе надання індивідуальних графіків навчання та складання семестрового контролю, в тому числі на літній канікулярний період, або академічної відпустки для здобувачів, які не мають можливості брати участь в освітньому процесі.

Ознайомитися з наказом «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану» можна за посиланням.

Джерело і текст: Департамент навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Переглянути Наказ НУ/55/2022 від 22.03.2022 року