Перенесення термінів проведення Всеукраїнської олімпіади

Шановні колеги та учасники!

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, а також на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та листа МОН від 7 вересня 2020 року № 1/9-515 «Щодо студентських олімпіад, конкурсів та турнірів» (див. у додатку до листа), КПІ ім. Ігоря Сікорського повідомляє про відтермінування Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування на період карантинних обмежень.

Переглянути лист МОН №1/9-515

Організаційний комітет та адміністрація КПІ ім. Ігоря Сікорського щиро бажає учасникам міцного здоров’я та сподівається на нашу зустріч найближчим часом. Виражаємо вам вдячність за співпрацю та готовність до саморозвитку в такий непростий період.