Переведення всіх форм навчання на період карантину в дистанційний режим

З метою запобігання поширенню COVID-19 навчання та робота зі студентами на період карантину переведено у дистанційну форму та здійснюється через систему «Електронний кампус» та/або інші інформаційно-комунікативні технологій, системи дистанційного навчання, e-learning сервіси/інструменти тощо.

Переведення на дистанційну форму навчання є виконанням:

1. Постанови Кабінету Міністрів України №220 від 11.03.2020 «Про запобіганню поширенню на території України коронавірусу COVID-19».
  2. Наказу Міністерства освіти і науки України №406 від 16.03.2020 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19».
  3. Наказу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» №7/60 від 17.03.2020 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню короновірусу COVID-19».

Скореговано форму і графік проведення занять. Викладачі тримають зв’язок зі студентами через вищезазначені ресурси та/або через соціальні мережі або електронну пошту.

Карантин у КПІ ім. Ігоря Сікорського триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня.