Семінар, присвячений творчості бразильської письменниці Кларісе Ліспектор

Міжнародний офіс ФСП спільно з Міжнародними офісами ВПІ та ФЛ, за підтримки Відділу міжнародних проектів НТУУ «КПІ» та Посольства Бразилії в Україні 23 жовтня 2014 року взяли участь у семінарі, присвяченому життєвому шляху та творчості бразильської письменниці з українським корінням Кларісе Ліспектор, що відбувся у Залі Вченої Ради НТУУ «КПІ».

Факультет соціології та права в особі художнього керівника мистецького гуртка «Метаморфози» Зосі Вадимівни Кайс представили театралізовану фантазію «Як це називається?». Від студентів ФСП у виставі також взяли участь Михальчук Анастасія, Мартинюк Валерія, Кисельова Ольга, Дємєхін Данило, Кузьменко Ігор.

61qlsfZXT6U c0R4wK3wHuU F5c0A-McMkM fLZCVhPT6nI mVVeDfWxK1E q2VNsBPpzx0adidas Ultra Boost kaufen