Участь у дискусійній платформі «Переосмислення феномену місця в умовах пандемії»

Активною учасницею дискусії була професорка кафедри філософії, доктор філософських наук Марина Препотенська, дослідниця антропології міста та членкиня Спілки письменників Украіни, автор статті альманаху «Екзистенція міста: ментальний дрейф і genius loci».

9 грудня 2020 р. в інтерактивному режимі відбулася презентація альманаху Національного університету «Острозька академія» «Геопоетичні студії / Geopoetical Studies. Наукове видання», де втілено досить раритетну ідею: поєднання наукових теорій та урбан-поезії. Після презентації під керуванням PhD, редакторки альманаху та лідера проекту Христини Семерин розгорнулася цікава дискусія навколо заявлених тем.