Участь викладача у тренінгу для викладачів ЗВО «ТоТ: Training of trainers»

Минулими вихідними викладач кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права Куляша Марія Вікторівна взяла участь у тренінгу для викладачів ЗВО «ТоТ: Training of trainers» від Прогресильні. Про те, як це було – читайте далі з перших вуст.

«Для участі у тренінгу було подано понад 200 конкурсантів з різних закладів вищої освіти України, серед яких учасниками стали всього 30 викладачів, тому щаслива представляти наш університет.

Програма заходу передбачала дискусійну панель «Прогресивність в освіті. Як задавати тренди» із залученням заступника Міністра освіти і науки з питань Європейської інтеграції Олексія Шкуратова, заступника голови Національного агентства забезпечення якості освіти Андрія Бутенка, голови ради молодих учених при МОН Олесі Ващук та модератора, засновника ком’юніті «Прогресильні» Богдана Ференса.

Чудове співвідношення теорії та практики: вправи Ice Breaking, Жива бібліотека, та різні енерджайзери обов’язково спробую втілити зі студентами! Тому вважаю, що основна мета заходу – ознайомлення з найкращими практиками та інструментами організацій щодо проведення освітніх заходів – досягнена на всі сто! А на додаток – купу приємних та корисних знайомств».