Участь викладачів ФСП у тренінгу «Зв’язок в конфлікті: застосування Ненасильницького спілкування у конфліктних ситуаціях»

16 листопада 2021 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про медіацію».

Кафедра соціології ФСП працює над академічним забезпеченням інституційних трансформацій у нашому суспільстві, про що свідчить, зокрема освітня програма «Врегулювання конфліктів та медіація».

НПП кафедри постійно дбають про підвищення практичних компетенцій та їх актуалізацію.

До прикладу, викладачки Василець Ольга та Казьмірова Оксана впродовж трьох повних днів працювали на тренінгу «Зв’язок в конфлікті: застосування Ненасильницького спілкування у конфліктних ситуаціях» і отримали відповідні сертифікати.