Участь викладачів кафедри соціології у програмі академічної мобільності

З 6 листопада по 12 грудня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри соціології ФСП Любов Панченко, Тетяна Коломієць, Ольга Василець та Оксана Казьмірова взяли участь в програмі академічної мобільності.

Приймаючими організаціями стали польська фундація «Зустріч» спільно з українським центром розвитку кар’єри ГО «Соборність», а також Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Найбільш важливими результатами участі стало те, що учасниці отримали навички організаційно-управлінської діяльності щодо написання освітніх проєктів. Підвищення ефективності розробки та реалізації проєктів та програм шляхом засвоєння інструментів та методів проєктного управління та концепції «фронезису освіти».