Участь викладачів у вебінарі «Як віднайти та розповісти історію вашої місцевості? Складаємо екскурсійні маршрути разом»

Викладачка кафедри філософії, Стребкова Юлія Віталіївна, взяла активну участь у вебінарі «Як віднайти та розповісти історію вашої місцевості? Складаємо екскурсійні маршрути разом», що відбувся 12 червня 2021 року.

Спікером вебінару був Станіслав Клосовський, співзасновник та координатор Музейно-культурного центру «На Унтервалю», співзасновник та менеджер культурних проєктів ГО «Простір вільних ініціатив»; відкривала вебінар Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», модерував захід – Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини». Розповідь спікера про розвиток локальних екскурсійних маршрутів, як елементу просвітництва на тему прав людини та запобігання дискримінації була на основі його власного досвіду збереження і промотування історії рідних Підгайчиків в Україні та закордоном.

Вебінар було організовано ГО “Вектор прав людини “(Україна) у партнерстві з ГО “Мир толерантности/ტოლერანტობის სამყარო” (Грузія) та Простір вільних ініціатив. Громадська організація” (Україна) в межах проекту «У пошуках прав людини» за підтримки Фундації Будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.