Вітаємо з призовим місцем на III Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності імені Сергія Кемського!

Наші студенти серед переможців III Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт на тему Революції Гідності імені Сергія Кемського! Вітаємо! До трійки найкращих увійшли студенти 4 курсу ФСП Ілля Ярош та Юлія Водько! Їхня спільна наукова робота на тему «Революція Гідності крізь призму становлення інформаційної свідомості населення в південно-східному регіоні України: історичний аспект і сьогодення» отримала високе друге місце.

В. о. завідувача кафедри інтелектуальної власності та приватного права ФСП Дарія Маріц виступила з вітальним словом на офіційній частині нагородження переможців конкурсу.

Відео церемонії нагородження

Інформація щодо результатів конкурса на сайті Національного меморіального комплекса Героїв Небесної Сотні – музей Революції Гідності.

Конкурс відбувається в межах проєкту Відзнаки Героїв. У 2021 році у конкурсі брали участь 71 наукова робота з 16 регіонів України та 32 навчальних закладів (включно з військовими заклади вищої освіти).

Серед тем, які досліджували учасники конкурса: правовий, міжнародний, культурологічний, релігійний аспекти Революції Гідності, Євромайдан у контексті попередніх українських революцій, біографії Героїв тощо.