Завершення навчального року на кафедрі історії

Останнє в цьому навчальному році засідання кафедри історії відбулося в дистанційному режимі за допомогою сервісу відеоконференцій Google Meet за участю декана ФСП Цимбаленко Я. Ю., заступника декана з наукової роботи Акімової О. А. та координатора з академічної мобільності Іщенко А. М.

Представники професорсько-викладацького складу кафедри історії прозвітували про результати професійної діяльності та виконання умов контракту. Представники адміністрації факультету заслухали звіти, поставили питання та дали поради щодо активізації міжнародної діяльності, здобуття грантів, виконання НДДКР та збільшення кількості публікацій у наукових виданнях, які індексуються бібліографічними базами даних Scopus і Web of Science.

Наприкінці навчального року науково-педагогічні працівники кафедри історії активно працювали з Електронним Кампусом: вносили до модуля «Рейтинг НПП» дані про результати навчально-методичної, науково-інноваційної, організаційно-виховної роботи та ознайомлювалися з результатами опитування студентів щодо оцінювання роботи професорсько-викладацького складу протягом останнього навчального року.

Викладачі кафедри історії, які висловили бажання вакцинуватися, нещодавно отримали в КНП «Київська міська студентська поліклініка» другу дозу вакцини Comirnaty виробництва компанії Pfizer-BioNTech й завершили процес вакцинації проти COVID-19.