Зустріч із Дмитром Донцем (директор, керівник практики вирішення спорів АО «PwC Legal Україна»)

Адвокатське об’єднання PwC Legal запрошує студентів та випускників юридичних факультетів на зустріч із Дмитром Донцем, директором, керівником практики вирішення спорів АО «PwC Legal Україна».

Дмитро має значний досвід супроводження спорів, практичні знання у сфері корпоративного оподаткування (включаючи фінансовий облік та звітність), трансфертного ціноутворення, структурування залучення інвестицій та виведення прибутку. Понад десять років працював у сфері податкового консалтингу, а впродовж останніх двох років очолював департамент адміністративного оскарження та судового супроводження Державної фіскальної служби України (ДФСУ). Протягом своєї кар’єри працював із такими компаніями як Avon, Carlsberg, eBay, Eni, EPAM, GSK, Jabil Circuit, Naspers, Sandoz/Novartis, Sanofi, TopShop та іншими.

Коли?

1 листопада 2018 року, 17:00-19:00

Де?

м. Київ, вул. Жилянська, 75 (офіс PwC Україна)

Адвокатське об’єднання «PwC Legal» в Україні – команда юристів та адвокатів, яка спеціалізується на питаннях національного та міжнародного законодавств, і є частиною найбільшої професійної мережі, що нараховує 3200 юристів у 85 країнах світу. Деталі за посиланням: https://www.pwc.com/ua/uk/services/legal.html

Вхід безкоштовний для студентів та випускників 2018, 2017, 2016 рр., реєстрація обов’язкова: http://bit.ly/PwC_Club_Legal2!

PwC Legal Україна організовує програми стажувань для студентів. Відгуки учасників на відео – http://bit.ly/PwC_Legal_Internship_Video.

Ще більше можливостей шукайте на сайті pwc.com/ua/beagamechanger та Facebook сторінці PwC Ukraine Careers!

Контакти

PwC | Recruitment & Employer Branding
Office: +380 44 354 04 04 | Mobile: +380 50 444 12 50
Email: olha.maksymets@pwc.com
LLC AF “PricewaterhouseCoopers (Audit)”
Eurasia Business Center, 10th floor, 75 Zhylyanska Street, Kyiv
http://www.pwc.com/ua
pwc.com/ua/beagamechanger

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.