Зустріч з представником кіберполіції: проєкт «МРІЯ»

В перший день весни, 1 березня 2023 р. відбулася зустріч студентів та співробітників ФСП з представником кіберполіції Київської області, інспектором Артуром Плаксюком.

Україна знаходиться у стані нестабільності і змушена боротися не лише з фізичним ворогом, але й з інформаційною агресією з боку російської федерації. Тому кожен українець повинен бути воїном на своєму фронті, в тому числі і в інтернет-просторі. Ми повинні усвідомлювати важливість дотримання фактів та недопущення поширення дезінформації, тому що це впливає на майбутнє нашої країни. Ми маємо знати куди можемо звернутися якщо стали свідками воєнних злочинів, нерозірваних снарядів, просування ворожої техніки тощо.

Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створила проєкт «МРІЯ» – сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. Кожен українець – ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт – інформаційний.

Тож долучаймося до ініціативи для прискорення нашої перемоги! Нижче наведені посилання на корисних ботів в Телеграмі:

Бот «StopRussia | MRIYA» та Канал «StopRussia | MRIYA», що надають можливість додати інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування небайдужим громадянам. Канал – це головна інструкція щодо блокування.

Бот «StopFraud | MRIYA» –спільнота організована волонтерами, які вже більше 10 років протидіють шахрайству в Інтернеті на громадських засадах.

Бот «Народний месник» –офіційний чат-бот України для повідомлення про ворожі дії на території нашої держави.

Канал для бажаючих як задавати питання, так і періодично долучатися до поширення важливої інформації: https://t.me/+_dOzV1KRCWhkNDMy

А також, приємний додаток до вищезазначених каналів, Гра «Котяцький Драйв» – драйвова гра-клікер, створена волонтерською командою українських розробників у співпараці з Кіберполіцією України. «Приєднуйся до наших котиків ЗСУ, ТРО та кіберполіції, клікай, щоб відбити навалу орків, та перемагай у цій війні.»