Літня школа «Criminal Justice in Action»

Шановні студенти!
Звертаємо вашу увагу на англомовну літню школу “Criminal Justice in Action”, оскільки організатори покривають витрати на проживання, харчування та навчальні матеріали.
Ця Школа направлена на тих, хто:
  • цікавиться кримінальним правом і кримінальним процесом;
  • студент/ка 3го або 4го курсу, магістрант/ка, нещодавно закінчив/ла правничий факультет (школу), юристк/ка/, адвокат/ка, і працюєш у НУО;
  • добре володіє англійською мовою;
  • готова/ий провести один тиждень спекотного літа максимально продуктивно.
Інформація про Школу:
м. Дніпро
21-27 липня 2018 року

У програмі Школи: брифінги, семінари, дискусії, професійні ігрові (але як справжні) сценарії – обшуки та судові баталії. Найкращі експерти з України і США (детективи, прокурори, судді та адвокати) стануть на тиждень твоїми наставниками та допоможуть глибше зрозуміти усі тонкощі кримінального процесу.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/forms/RxgQndgnawb8RWod2 до 1 червня 2018 року (включно).

Скористайтеся можливістю!

Air Precision 2017