Вітаємо Цимбаленко Яну Юріївну з відзнакою Президента «Заслужений працівник освіти України»!

З нагоди Дня Української Державності Президент України Володимир Зеленський відзначив нагородами українців, які щоденно роблять вагомий внесок в розбудову нашої незалежної держави. Серед них і працівники освіти. Відзнаку «Залужений працівник освіти України» отримала Яна Цимбаленко, уповноважена особа з питань запобігання корупції в КПІ, викладачка факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
«Я не байдужа до студентів, до КПІ й до нашої країни. Я робила і буду робити все, щоб наш університет розквітав, щоб в ньому було все по правді й щоб усі пишались своєю альма-матер!», — зазначила Яна Цимбаленко.
Щиро вітаємо шановну Яну Юріївну з нагородою і дякуємо за сумлінну працю!