буклет2016_final_page1

Навчання на нашому факультеті – це навчання у кращому університеті Україні за спеціальностями: 081 Правознавство074 Публічне управління та адміністрування054 Соціологія та 231 Соціальна робота.

Нехай Вас не бентежить, що наш гуманітарний факультет відноситься до загалом технічного університету – вже більше 20 років ми випускаємо на ринок праці затребуваних спеціалістів, найкращим доказом чого є той факт, що майже всі наші  випускники працевлаштовуються за спеціальністю.

Принциповою особливістю нашого факультету є те, що ми, на відміну від більшості інших гуманітарних факультетів та інститутів, намагаємося навчити наших студентів не лише теорії, але й практичним навичкам.

Обравши наш факультет, ти не лише забезпечиш себе прекрасним майбутнім, але й поринеш у вир веселого студентського дозвілля: це і щорічні конкурси «Міс ФСП» та «МістерФСП», і святкування студентських свят в клубах, і цикл студентських конференцій «Дні Науки ФСП», у яких із задоволенням беруть участь майже всі студенти факультету.

Отже, факультет соціології і права НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» – це прекрасний вибір для того, хто прагне побудувати успішну кар’єру та провести роки свого студентського життя так, щоб потім із задоволенням про них згадувати як про найкращі у своєму житті. Приєднуйся, ми чекаємо на тебе!

Кваліфікація та науково-педагогічний стаж викладачів (більше 50% працюють на кафедрах 10 років і більше), дає змогу забезпечувати навчальний процес на необхідному теоретичному та методичному рівні.

ФСП. Перспектива. Успіх.

Перспективні професії. Компетентні викладачі.
Сучасні методики навчання. Практика та працевлаштування.
Вміння працювати з інформацією. Університет як один колектив. Розкриття особистісного потенціалу.

За результатами опитування 45,5% респондентів визнали, що загальний рівень професійної підготовки випускників ФСП НТУУ «КПІ», працевлаштованих за останній рік, є високим. Ще 54,5% опитаних визначили його швидше високим. Це засвідчує, що функцію забезпечення вітчизняного виробництва кваліфікованими кадрами НТУУ «КПІ» виконує  повною мірою.

Респонденти достатньо високо оцінили рівень співвідношення кваліфікації випускників ФСП НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» з вимогами до роботи, яку вони виконують. Близько 63,6% експертів зазначили, що кваліфікація випускника повністю співвідноситься з вимогами до роботи, ще 27,3% – визначили, що кваліфікація швидше відповідає вимогам роботи, яку він/вона виконує. Таким чином, близько 90,9% роботодавців високо оцінили кваліфікацію співробітників-випускників ФСП НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Це свідчить про те, що НТУУ «КПІ» орієнтується на найвищі показники якості підготовки фахівців, постійно впроваджуючи у процес навчання найбільш актуальні проблеми та питання.

Колективний договір 2016

Історія факультету

Заснування НТУУ “КПІ”

Першими факультетами НТУУ “КПІ” були механічний, інженерний, сільськогосподарський і хімічний.

Засновано факультет права

Факультет випускав спеціалістів з напряму “Правознавство”.

14906416037_cd3c0a4a72_k

Засновано факультет соціології

Факультет випускав спеціалістів з адміністративного менеджменту, соціології та соціальної роботи.

Перший випуск юристів

Факультет випустив перших в НТУУ “КПІ” фахівців з кваліфікацією, відповідною для посад юрисконсульта, нотаріуса, прокурора, судді тощо.

Перший випуск соціологів

Факультет випустив перших в НТУУ “КПІ” фахівців з кваліфікацією, відповідною для посад соціолога-дослідника, консультанта з суспільно-політичних питань та експерта у маркетингових компаніях.

Об’єднання факультету

Було утворено факультет соціології і права, який обєднав переваги своїх попередників.

Відкрито нову спеціальність

ФСП починає готувати фахівців у сфері публічного управління та адміністрування сучасного рівня.