Матеріально-технічна база

Аудиторний фонд ФСП складає близько 40 комфортних аудиторій, включаючи комп’ютерні класи та лекційні аудиторії. В аудиторіях доступні smart board і 3 мультимедійні проектори.
Для зручності є доступ до мережі Wi-Fi.
Для належного матеріально-технічного оснащення всі підрозділи факультету обладнані необхідною технікою (комп’ютерами, принтерами, сканерами, ксероксами; різографом).

s-HPH_S1gew
7dknuX2uAFw
DzcfrTYsQVE

Для покращення навчального процесу на ФСП існують наступні приміщення:

• Науково-дослідний центр прикладної соціології “Соціоплюс”;
  • Навчальна лабораторія з криміналістичних досліджень;
  • Юридична клініка;
  • Науково-практичний центр з соціальної роботи;
  • Науково-методичний центр системного аналізу та статистики;
  • Лабораторія технічної естетики та дизайну;
  • Навчальна лабораторія культурологічних дисциплін та тренінгів;
  • Навчальна лабораторія соціологічних досліджень.

Для підготовки до занять студенти факультету користуються бібліотечним фондом методичного кабінету кафедри адміністративного, фінансового та господарського права (20 посадочних місць) та методичного кабінету кафедри філософії (42 посадочних місця).

1hU-JV2gvqc

Студенти факультету протягом року мають можливість отримувати медичну допомогу у двох студентських поліклініках, оздоровлюватися в університетському санаторії-профілакторії.

profik_04

Студенти факультету на 100% забезпечені місцями

для проживання в гуртожитках.

Наші студенти проживають у 2-х гуртожитках блочного типу, в яких можна відчути студентське життя. До ваших послуг у гуртожитках наявні спортзал і робочі кімнати, де ви можете провести свій вільний час або повчитися.

6RAD3RI15q8

Наші студенти мають можливість харчуватися в загально-університетських їдальнях та кафе, які знаходяться як в гуртожитках, так і в усіх навчальних корпусах університету.

JPpr2OJR5i4