Графік поселення у студмістечко (для бакалаврів)

Оновлення: з’явився графік поселення у студмістечко для студентів на контракті.

Студенти поселяються до гуртожитку №20.

Адреса гуртожитку: м. Київ, вул. Борщагівська, 144.

Дата прибуття 28.08.2017 року

Бюджет
  1. Вдовченко Володимир Іванович
  2. Величко Діана Олександрівна
  3. Гречана Анастасія Олексіївна
  4. Гриценко Поліна Михайлівна
  5. Кісарець Карина Ігорівна
  6. Коломієць Тетяна Вікторівна
  7. Кохан Діана Олександрівна
  8. Пірлік Кирило Анатолійович
  9. Полишин Людмила Романівна
  10. Путій Карина Євгенівна
  11. Фуксман Даніїл Михайлович
  12. Ходаківський Микола Петрович
  13. Яригіна Анна Олексіївна
  14. Яхно Дмитро Анатолійович
Контракт
  1. Борисенко Єлизавета Вікторівна
  2. Василюк Наталія Петрівна
  3. Вовчук Орина Богданівна
  4. Зареченський Даніїл Олексійович
  5. Ільчук Вадим Петрович
  6. Клевчук Олена Олегівна
  7. Кордабньов Богдан Володимирович
  8. Курило Оксана Миколаївна
  9. Левенець Косянтин Ігорович
  10. Мазурок Яна Олегівна
  11. Микитенко Богдан Миколайович
  12. Молчанова Валерія Станіславівна
  13. Мордовцева Євгенія Олександрівна
  14. Олексюк Ольга Вікторівна
  15. Осадчий Олександр Юрійович
  16. Петрухнова Валерія Василівна
  17. Свірщук Олексій Сергійович
  18. Северенчук Сніжана Володимирівна
  19. Соіна Юлія Ігорівна
  20. Хачхарджи Надія Вячеславівна
  21. Худяк Вікторія Олександрівна
  22. Царук Анастасія Петрівна
  23. Чумакова Анна Володимирівна
  24. Шаповал Ольга Володимирівна
  25. Шляхов Данило Романович
  26. Шумара Аркадій Аркадійович
  27. Щурова Вікторія Віталіївна
  28. Юженков Нікола Сергійович
  29. Яковенко Яна Анатоліївна
  30. Яценко Віола Олександрівна

Дата прибуття 29.08.2017 року

Бюджет
  1. Багній Яна Олександрівна
  2. Винник Анастасія Олександрівна
  3. Глинчак Тетяна Дмитрівна
  4. Дяденко Артем Станіславович
  5. Єсіна Катерина Михайлівна
  6. Івлєва Лада Сергіївна
  7. Карповець Руслана Леонідівна
  8. Міщенко Анна Ярославівна
  9. Ніколаєва Ксенія Олександрівна
  10. Повальчук Діана Віталіївна
  11. Птуха Катерина Петрівна
  12. Семеген Христина Віталіївна
  13. Слюзенко Владислав Володимирович
  14. Тарановська Валерія Валентинівна
Контракт
  1. Александрова Анастасія Вячеславівна
  2. Бебка Аліна Валеріївна
  3. Блоха Валерія Сергіївна
  4. Борисенко Єлизавета Вікторівна
  5. Бурмак Анна Михайлівна
  6. Вельгус Едуард Сергійович
  7. Володько Микита Михайлович
  8. Ворущак Тетяна Володимирівна
  9. Галицька Анастасія Анатоліївна
  10. Диманов Андрій Євгенійович
  11. Жадан Олена Євгеніївна
  12. Жолновська Діана Петрівна
  13. Канєвська Ольга Олександрівна
  14. Кухар Анастасія Олександрівна
  15. Кущенко Дар’я Олександріва
  16. Лисих Оксана Федорівна
  17. Лях Максим Вадимович
  18. Малько Сергій Миколайович
  19. Мізик Анастасія Іванівна
  20. Нанкова Ольга Вячеславівна
  21. Нікітін Максим Олексійович
  22. Павленко Ірина Іванівна
  23. Петренко Марина Петрівна
  24. Полежай Ріта Сергіївна
  25. Попенко Ельвіра Олегівна
  26. Стоцький Марк Андрійович
  27. Сум Владислав Володимирович
  28. Тішаков Петро Юрійович
  29. Тофан Аліна Олегівна
  30. Філіпов Максим Володимирович

Дата прибуття 30.08.2017 року

Бюджет
  1. Бодян Роман Анатолійович
  2. Дубенець Анастасія Сергіївна
  3. Кіряєва Юлія Микитівна
  4. Михайлюк Марія Володимирівна
  5. Пікус Денис Валентинович
  6. Царенкова Ольга Дмитрівна
Контракт
  1. Аржаной Гліб Юрійвич
  2. Асланова Єлизавета Аліківна
  3. Баранов Олександр Борисович
  4. Білецька Катерина Михайлівна
  5. Гудзикевич Денис Сергійович
  6. Дейнека Ілля Леонідович
  7. Журба Артем Сергійович
  8. Кеба Олена Романівна
  9. Колодій Максим Геннадійович
  10. Криворучко Аліна Сергіївна
  11. Куліковських Анна Вікторівна
  12. Лаврова Єлизавета Олегівна
  13. Лизогуб Вячеслав Вікторович
  14. Мішечкіна Аліна Геннадіївна
  15. Надєляєв Тимур Євгенович
  16. Неклеса Владислав Андрійович
  17. Нікітіна Софія Вадимівна
  18. Погорілий Роман Романович
  19. Рижа Наталія Андріївна
  20. Сігул Едуард Ігорович
  21. Хмара Іван Олександрович
  22. Цюркало Артур Михайлович
  23. Чучуй Марія Олександрівна
  24. Шимановська Дарина Олександрівна
  25. Шкира Олена Сергіївна

 

Детальну інформацію щодо поселення Ви можете знайти на сайті studprofkom.kpi.ua

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.