Підрозділи

ННЦІП

Наказом ректора № 1-270 від 18.10.2013 року на базі факультету спільно з Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України створено Навчально-науковий центр інформаційного права та правових питань інформаційних технологій. Метою функціонування Центру є здійснення фундаментальних досліджень з проблем правового регулювання інформаційних відносин, забезпечення на цій основі навчального процесу відповідним дидактичним матеріалом, а також здійснення наукових експертиз проєктів нормативно-правових актів щодо регулювання цих відносин.

Директором центру призначений Фурашев В.М., кандидат технічних наук, доцента, с.н.с., лауреата премії Ради Міністрів СРСР і премії імені Ярослава Мудрого. Підготовка наукових кадрів та інтеграція наукової роботи з навчальним процесом координується Центром у співпраці з кафедрою інформаційного права та права інтелектуальної власності ФСП. Завідувач цієї кафедри Петряев Сергій Юрійович безпосередньо брав участь у створенні Центру, координує навчальний процес і сприяє подальшому розвитку Центру.

Науково-дослідний потенціал складають співробітники Центру, що одночасно входять до професорсько-викладацького складу кафедр факультету:

• Фурашев В.М. – Директор центру, к.т.н., доцент, с.н.с., перший заступник директора з наукової роботи НДІПІ НАПрН України
  • Баранов О.А., к.т.н., с.н.с. НДІІП НАПрН України (сумісник)

Навчально-методичне забезпечення Центру здійснює викладач-сумісник кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності Юдкова К.В. і ст. лаборант кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності ФСП Чернишина А.Г. В організації навчального процесу та розвитку наукових досліджень беруть активну участь: старший викладач кафедри інформаційного права та права інтелектуальної власності Бежевець А.М., доцент кафедри публічного права Попов К.Л.

Юридична клініка

Юридична клініка Defendo функціонує у складі факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського з 01 квітня 2011 року як база для вдосконалення теоретичних знань, практичного навчання студентів та надання безоплатної професійної юридичної допомоги.

Центр правових експертиз

Інформація оновлюється.

Відділ інформаційної підтримки навчального процесу

Інформація оновлюється.