Допомога у виборі ВНЗ

До вибору ВНЗ потрібно підходити дуже відповідально і серйозно, тому що саме від цього кроку буде залежити кар’єра, а отже, і подальше життя.

Головне – це обрати ту спеціальність ,за якою ви хочете вчитися й працювати. Спочатку необхідно визначитися зі своїми інтересами та відштовхуватися саме від них.
Показать полностью… Треба провести ретельний аналіз своїх смаків, здібностей та обрати спеціальність, до якої ви більше схильні. Стів Джобс казав: «Вам потрібно знайти справу, яку ви будете любити. Робота буде займати велику частину вашого життя, тому є один спосіб залишатися щасливим – це займатися улюбленою справою» ☝ ?Якщо ж вибір уже давно зроблений, і ви знаєте, що вам потрібно, то можете сміливо приступати до пошуку ВНЗ.

Є декілька критеріїв при виборі ВНЗ:

1. Платне або безкоштовне навчання

Зараз багато хто йде у платний ВНЗ, щоб отримати освіту, на їхню думку, не навчаючись. Однак, як стверджують викладачі, навіть якщо ви не пройшли на безкоштовне відділення у державний ВНЗ, то йдіть на платне: це й престиж, і якість освіти. Не треба думати, що на бюджет вступити неможливо. Принаймні, необхідно спробувати.

2. Якість освіти

Якість навчання – комплексний фактор, який має багато складових: репутація ВНЗ, професійний рівень викладацького складу, технічне оснащення і т.п. Таку інформацію можна отримати в Інтернеті, від друзів або знайомих, також існує безліч ознайомчих брошур про той чи інший навчальний заклад, офіційний сайт ВНЗ. Можна просто завітати в обраний навчальний заклад в день відкритих дверей (на #ФСП відбудеться 16.04.2016, тож запрошуємо) Також варто звернути увагу на наявність добре укомплектованої бібліотеки.

3. Вибір міста

Звичайно, при виборі ВНЗ варто звертати увагу й на місто. Вам потрібно буде там прожити мінімум 5 років, а практика показує, що студенти часто залишаються жити в місті своєї альма-матер і після отримання диплома.

4. Зверніть увагу на студентське життя в ВНЗ

Серйозне захоплення може стати справою всього життя. Багатьом відомим шоуменам, музикантам, спортсменам дорогу в життя дав не диплом спеціаліста, а заняття в студентських секціях та гуртках. Можливо, саме участь у команді КВН, студентському хорі чи танцювальному гуртку визначить вашу подальшу долю. Беручи участь у позанавчальному житті, ви отримаєте безцінні комунікативні навички й звернете на себе увагу. Життя найбільших університетів та інститутів не обмежується виключно навчанням і розважальними заходами. У цю ж категорію потрапляють виїзні семінари, наукові конференції, екскурсії та зустрічі з цікавими людьми.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email