Лекція «Правові та етичні аспекти використання штучного інтелекту в сфері охороні здоров’я»

Спікер: проф. Крістоф Ван Аше, Університет Антверпена, Бельгія

День/час

понеділок, 21 лютого · 16:00–17:00 (за київським часом)

Google Meet
Про спікера

Дослідження стосуються аналізу юридичних питань, які можуть бути порушені внаслідок потенційно суперечливих втручань у галузі права охорони здоров’я та, до певної міри, спорідненості. Предмети дослідження включають, але не обмежуються наступними правовими питаннями: аборт; евтаназія та самогубство за медичною допомогою; донорство (живих) органів та торгівля органами; пренатальне тестування, медична допомога, сурогатне материнство; біобанкінг; дослідження людей; примусові заходи.

Лекцію організовано кафедрою інтелектуальної власності та приватного права ФСП у співробітництві з кафедрою технічних та програмних засобів автоматизації ІХФ.