,

Musthave для першокурсника в гуртожиток

Незабаром настане час, коли абітурієнти стануть студентами та відправлять оригінали в омріяні ВНЗ. Тоді ж наступає момент вирішення питань із житлом.
Найкращий варіант – це, звичайно, гуртожиток. Знайомство з новими людьми , безліч емоцій (а це так і буде) та незамінний життєвий досвід – усе це ви здобудете саме у гуртожитку ?
Наприклад, для ФСП виділено дві будівлі, які мають 12 поверхів , з блочною системою (у обох є по 2 ліфти). У кімнатах проживає по 4 людини, їх об’єднує спільний блок, у якому знаходяться ванна кімната та туалет. У блоці навіть можна проживати з особами протилежної статі (так, ми були здивовані, що 4 хлопця-першокурсника будуть жити в блоці з дівчатами 4-6 курсів), але як кому пощастить. Гуртожиток навчить вас економити , знаходити спільну мову з різними за характером людьми – і все це за 268 ГРИВЕНЬ НА МІСЯЦЬ! ☺☺
На рахунок столів/стільців та шаф – це знову як кому пощастить: в одній кімнаті може бути від 1 до 3 шаф , від 1 до 3х столів , так само й стільців (але завжди можна попросити додатковий стіл/стілець/шафу, не витрачаючи на це коштів). Заселяють усіх за декілька днів до початку навчання, тобто ви встигнете перевезти всі речі та познайомитися з усіма сусідами.

Ми з моїм колегою, Женею Бондаренко, вирішили допомогти вам і скласти Маст хев найнеобхідніших речей у гуртожитку. Дізнаємось, що ж потрібно взяти з собою у студентське життя.
Поділимо всі необхідні речі в кімнаті на глобальні і місцевого значення.

Глобальні речі , які бажано мати (маст хев):
1) Мікрохвильовка (дуже важливий атрибут кожної кімнати, без неї буде тяжко, так як на кухнях є усього 8 комфорок на 10 блоків , тому вона незамінима)
P.S. при добрих відносинах із сусідами можна гріти їжу в них, як роблять дівчата з нашого блоку .
2) Холодильник (у вас вже може бути холодильник у кімнаті , але він не завжди є презентабельного виду , до того ж тому холодильнику буває років, як трьом-чотирьом людям з однієї кімнати разом)
P.S. Є люди, які переїжджають і продають холодильники нормальної якості за невелику суму , усе, що вам потрібно, – знайти допомогу у вигляді сусіда або двох хлопців, які допоможуть донести його з сусіднього гуртожитку.
3) Електрочайник (важлива річ у кімнаті, має бути один на кімнату, бажано узгодити з сусідами, тому що 4 чайника в кімнаті нікому не потрібно). ?
4) Настільні лампи (локальне освітлення потрібне для читання книг, коли хтось із сусідів захоче спати чи коли перегорять лампочки в кімнаті через перепади в напрузі (у всіх так).
5) Вішаки (є грандіозним траблом : скільки би ви їх не взяли, все-одно буде мало).
6) Запасні комплекти постільної білизни (так , кожному видадуть комплект постільної білизни , але її краще використовувати як наматрацник та як наволочку на подушку , на яку ви одінете свою)
P.S. Краще взагалі привезти свій матрац, подушку та ковдру на зиму, після домашнього затишку ці три компоненти вам здадуться непридатними для використання.
7) Подовжувачі (у кімнаті – критично мала кількість розеток, а вам потрібно ввімкнути майже все те , що я писав зверху +4 ноутбука та зарядний пристрій для кожного телефона).
8) Килим (бажано мати хоча б один килим на кімнату, щоб не ходити в домашніх капцях всюди).
9) Праска та дошка для праски (не завжди хочеться позичати праску чи прасувати на ліжку).

Речі місцевого масштабу:
1) Посуд (тарілки глибокі та звичайні , ложки , вилки , ножі, сковорідки , каструлі , чашки та стакани , миски , терка , дошка для нарізання, друшляк , заварник для чаю та сахарницю , ємкість для солі та перцю , відкривашка(для консервів) можна все мати по одній одиниці, бо у гуртожитку прийнято ходити до гостей зі своєю посудою
P.S. НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО БРАТИ 4 ЗАВАРНИКА , 4 ДРУШЛЯКА , УЗГОДЬТЕ ЦЕ) ??
2) Обов’язково мати дві пари капців домашніх: одні – щоб ходити на кухню та у межах блоку , а інші – для душу.
3) Набір для шиття (так , потрібно відвикати від того, що мама усе може зашити
P.S. В YouTube є відеоуроки по шиттю для чайників).
4) Мінімальний набір медикаментів (хоч бинти , активоване вугілля й цитрамон , усе інше є в цілодобовій аптеці , яка знаходиться дуже близько до гуртожитку).
5) Набір канцтоварів, починаючи із зошитів, закінчуючи стиплером та клеєм.
6) Набір інструментів (не обов’язково кожному везти по молотку та викрутці , важливо це узгодити; але суперклей , до прикладу , потрібен усім).
7) Набір для ванної (включаючи футляри для мила , зубної щітки).
8) Набір кухонних полотенець та ганчірок (чим більше – тим краще, ще й пакети для сміття ніколи зайвими не бувають).
9) Найголовніше – це засіб від тарганів! (вони як містичні створіння: можуть бути, можуть не бути
P.S. Бажано дуже часто викидати сміття, а то відбудеться неочікуване знайомство з новими сусідами)

Отже , ви готові для життя в гуртожитку, успіхів!
P.S. не обов’язково везти 4 друшляка ?adidas Ultra Boost kaufen metallic silver

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email