Обговорення важливості ідеї єднання та напрямів розвитку критичного мислення і медіаграмотності

16 лютого колектив кафедри соціології із залученням трудових колективів інших кафедр факультету обговорив важливість ідеї єднання та напрями розвитку критичного мислення і медіаграмотності, як ефективних інструментів протидії гибридній агресії в інформаційній сфері.

Завідувач кафедри, професор Павло Федорченко-Кутуєв зробив доповідь, у якій обговарювалась релевантність досвіду США для українського суспільства.

У виступі були розглянуто практики солідарності та єднання у політичному та громадському вимірах в широкому історичному ракурсі сучасних викликів.

Також було анонсовано дослідження декана ФСП Я. Ю. Цимбаленко щодо загроз інформаційної інфільтрації.