Онлайн-лекція «Конституційні засади правосуддя: теорія та практика»

До 25 річниці Конституції України 29 травня 2021 року суддя Вищого антикорупційного суду, доктор юридичних наук Кравчук Олексій Олегович провів відкриту лекцію на тему: «Конституційні засади правосуддя: теорія та практика».

Уміле поєднання наукової та практичної складових, створення умов взаємодії викладача і студентів, реалізація проблемного та діалогічного підходів дає підстави говорити про успішність вказаного заходу.

Лекція викликала жвавий інтерес студентів і викладачів. Присутні високо оцінили науково-методичний рівень лекції.

Органічним доповненням лекції став особистий досвід доповідача як судді Вищого антикорупційного суду.

Дякуємо Олексію Олеговичу за підняті проблемні питання та можливість долучитись до їх обговорення!