Онлайн-зустріч із заступницею Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції

21 січня 2021 року відбулася надзвичайно цікава он-лайн зустріч із заступницею Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Валерією Коломієць, яку «відвідала» в.о. завідувачки кафедри господарського та адміністративного права Світлана Бевз.

Пані Валерія розповіла про здобутки Міністерства юстиції України у 2020 році та відповіла на ряд проблемних питань, які поставили учасники вебінару. Зокрема, торкнулися питань «продажу» тюрем; шляхів запобігання рейдерству; реформування у сфері нотаріату; організації та фінансування системи безоплатної правової допомоги. Доповідачка наголосила на актуальності впровадження та розвитку державно-приватного партнерства, дала відповіді стосовно судових процесів з Приватбанком та інших проблемних правових питань в нашій державі, для вирішення яких залучається Міністерство юстиції України.

Інформацію про інші заходи можна переглянути на Facebook-сторінці кафедри господарського та адміністративного права ФСП