Програма стажування студентства у провідних аналітичних центрах країни

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс на участь у програмі стажувань студентства у провідних аналітичних центрах країни. Проєкт реалізується в партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні.

Аналітичні центри грають важливу роль у формуванні публічної політики держави. Саме тому в 2014 році, коли в країні розпочалися реформи, була започаткована Ініціатива з розвитку аналітичних центрів в Україні. З метою формування ринку аналітики та потужних аналітичних центрів, була розпочата програма стажувань для студентів.

Вимоги до учасників

Щоб стати учасником програми стажування в аналітичному центрі необхідно:

• мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра та вище;
  • на момент подання заявки бути студентом магістерської програми, аспірантури або завершити магістратуру не пізніше, ніж рік тому;
  • бути не старше 35 років;
  • мати зацікавленість в аналітичних дослідженнях та бажання надалі працювати в аналітичному центрі;
  • мати рівень знання англійської мови Upper-Intermediate і вище.

Подати заявку можна за посиланням: https://forms.gle/cy48LUE4FdRLpBuC6
Дедлайн: 23:59 07 жовтня 2019 року.

Інформація про стажування

Стажування відбуватиметься у 21 аналітичному центрі, які є учасниками згаданої Ініціативи.

Учасники самі обиратимуть організації, в яких проходитимуть стажування. Особливу увагу в процесі вибору слід звертати на напрямки роботи та проєкти організацій, до яких будуть залучені стажери.

Що робитиме стажер?
  • шукатиме інформацію для аналітичних досліджень, готуватиме проєкти аналітичних матеріалів, як асистент аналітика;
  • допомагатиме в організації публічних заходів;
  • самостійно підготує один аналітичний документ, який вийде під його авторством.

Програма матиме також навчальну складову, яка охопить наступні компоненти:

• тренінгову програму з організаційного розвитку та аналізу політики;
  • підготовку аналітичного матеріалу під час стажування.

Програма передбачає гнучкий графік,  який дозволить поєднувати стажування з навчанням. Але стажуванню слід присвячувати щонайменше 12 годин на тиждень.

Тривалість стажування

04 листопада 2019 року – 04 травня 2020 року.

Стипендія

Стажери щомісяця отримуватимуть стипендію в розмірі 4 100 гривень (з урахуванням податків).

Перевагою у відборі учасників програми стажування буде наявність аналітичних публікацій у науково-студентських виданнях, досвід волонтерства та членство в громадських організаціях.

Air Jordan Sneaker