Три простих способи зацікавити та справити гарне враження

Сьогодні всі настільки зосереджені на собі, що будь-хто, хто виявляє щиру увагу до оточення, викликає у відповідь зацікавлення. Людям важливо відчувати, що їх цінують. І показати їм це зовсім не складно.

1. Запам’ятайте ім’я співрозмовника
Можливо, ви з тих, хто говорить про себе: «Ой, я так погано запам’ятовую імена». Це лише самообман: проблема не в пам’яті, а у відсутності інтересу до нового знайомого.  Найкращий спосіб запам’ятати чиєсь ім’я, писав Дейл Карнеґі, – почувши, відразу повторити. Наприклад: «Привіт, я Марія» – «Маріє, приємно познайомитися, я Анна». Особливо важливо це зробити, якщо ім’я рідкісне або ви взагалі чуєте його вперше. Крім того, завершуючи діалог, можна так попрощатися зі співрозмовником.

2. Випромінюйте позитив
Погодьтеся,  що негативу в житті достатньо: тривожні новини, похмурі пости друзів у соціальних мережах, песимістично налаштовані люди. Ми говоримо один з одним про погане – про погоду, коронавірус, політику – вже за звичкою, знаючи напевно, що від цього настрій ще більше зіпсується. Проблема полягає в тому, що не знаємо, про що ще говорити.  Вам не треба нічого вигадувати, досить бути чуйним і уважним до світу, звертати увагу на дрібниці. Незважаючи на складні  часи, навколо відбувається безліч усього прекрасного. Питання тільки в ракурсі, точці зору.

3. Слухайте уважно
Багато хто любить поговорити, але мало тих, хто любить і вміє слухати. Нам подобається розповідати про себе, свої почуття, ділитися своїми новинами, досягненнями та поглядами. Але не часто вдається зустріти чуйних і зацікавлених співрозмовників, які можуть тебе вислухати без оцінки, осуду та відповідних історій зі свого життя. Коли ми хочемо, щоб нас почули, ми докладаємо безліч зусиль. Тому спробуйте докласти ті ж зусилля, щоб почути та зрозуміти іншого. Дозвольте співрозмовникові говорити про себе, не оцінюючи його та не чекаючи своєї черги висловитися у відповідь. Сконцентруйтеся на ньому й тому, що він говорить. Так ви дізнаєтеся набагато більше не тільки про конкретну людину, а й про світ загалом.  Далай-лама казав: «Коли ви говорите, ви лише повторюєте те, що й так знаєте. Але, слухаючи, ви можете дізнатися щось нове».

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Back
День відкритих дверей ФСП
Бакалаврат 2024
Магістратура 2024
Чат для вступників
Канал «Абітурієнт ФСП КПІ»
Думка студентів про факультет і навчання
Контакти відбіркової комісії
Розклад занять
Email