Участь у тренінгу “Horizon Europe Proposal Writing Camp for Ukraine”

Заступник декана з наукової роботи Юрій Перга взяв участь у “Horizon Europe Proposal Writing Camp for Ukraine”, що відбувся 11-15 грудня 2023 року. Цей тренінг був призначений для навчання українських дослідників ключовим аспектам написання пропозицій до програми “Horizon Europe”, зокрема у сферах екселенції, впливу та реалізації/робочих планів, включаючи бюджетування та підготовку вартісних розрахунків для робочих пакетів. Викладачами були експерти з Global Service Facility Єврокомісії. Програма включала сесії щодо розуміння та декодування змісту викликів, огляд частин проекту, включаючи розробку робочих планів, оцінку пропозицій, а також специфічні теми, такі як дії Марії Склодовської-Кюрі (MSCA).

Цей досвід надзвичайно цінний для розвитку нашої науково-дослідницької спільноти та підвищення якості наших грантових пропозицій.