, ,

Відкрита лекція на тему «Корпоративне структурування на «внутрішньому ринку»»

19 березня в рамках курсу «Європейське комерційне право» (на третій парі о 12:20) відбудеться відкрита лекція на тему «Корпоративне структурування на «внутрішньому ринку»». Лектором виступить швейцарський фахівець з фінансового та корпоративного права Алла Володимирівна Сарбах.

На підгрунтті фундаментальної освіти (магістр права в Україні та два LLM від провідних університетів Великобританії та Швейцарії) та правничої практики в Україні і європейських країнах Алла Володимирівна виступила автором першого в Україні підручника «Право товариств (company law): порівняльно-правовий аналіз acquis ЄС та законодавства України» (що вийшов друком у 2006 році у співавторстві з О.Р.Кібенко, і його скорочена версія доступна на сторінці сайта Міністерства юстиції України).

Свій понад 10-річний професійний досвід у швейцарських установах банківсько-фінансового сектору набула Алла Володимирівна після 5 років роботи у міжнародній юридичній фірмі Homburger. Піднімаючись стрімко службовими сходинками, вона пройшла шлях від фахівця з комплайєнс питань одного з найбільших банків Швейцарської Конфедерації UBS до керівника юридичної та комплайєнс служб швейцарських структур міжнародної інвестиційної компанії Feri. При цьому Алла Володимирівна мала нагоду апробувати на практиці левову частку попередніх науково-теоретичних напрацювань (в т.ч. в області права компаній Європейського Союзу), чим і буде рада поділитись зі студентами-магістрами нашої кафедри.

Лекція пройде у відкритому форматі, запрошення для участі у Zoom-конференції (з лектором на прямому зв’язку із м. Цюріха)
Passcode: KPI