Вітаємо із захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії!

Вітаємо викладача кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права Ірину Олександрівну Кудерську з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії!

Тема дисертаційного дослідження: «Адміністративно-правове забезпечення охорони нематеріальної культурної спадщини в Україні». Це новий напрям досліджень в вітчизняній юридичній науці. Пропозиції, висвітлені в дисертаційному дослідженні, забезпечать можливість здійснювати комплексну правову і фізичну охорону нематеріальної культурної спадщини в Україні та сприятимуть збереженню культурної спадщини українського народу.

Бажаємо творчого натхнення в реалізації креативних ідей для подальшого саморозвитку та самовдосконалення, здійснення наукових задумів та професійних планів!