Blog

Вітаємо з акредитацію освітніх програм бакалаврату (спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування)!

Сьогодні, 23.07.2020, на черговому засіданні Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти одноголосно було прийняте остаточне рішення про акредитацію двох наших освітніх програм «Адміністративний менеджмент» і «Електронне урядування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування.

Позитивне рішення про акредитацію було підтримане і членами експертної групи, і членами галузевої експертної ради, і радою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти! Це зайвий раз підкреслює високий рівень викладання, ефективність комунікацій зі стейкхолдерами, прозорість взаємодії зі студентами, бездоганну роботу адміністрації нашого закладу тощо. Дякуємо за високу оцінку наших освітніх програм і за висококваліфіковану роботу експертної групи, галузевої експертної ради та НАЗЯВО!

Вітаємо студентів, викладачів, стейкхолдерів, працівників кафедри теорії та практики управління і вступників з новим етапом у розвитку кафедри!

Посмотреть эту публикацию в Instagram

??? А у нас новий етап розвитку кафедри) . Чудові новини! Сьогодні, 23.07.2020, на черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти одноголосно було прийняте остаточне рішення про акредитацію двох наших освітніх програм «Адміністративний менеджмент» і «Електронне урядування» (першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування ? . Позитивне рішення про акредитацію було підтримане і членами експертної групи, і членами галузевої експертної ради, і радою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти! Це зайвий раз підкреслює високий рівень викладання, ефективність комунікацій із стейкхолдерами, прозорість взаємодії зі студентами, бездоганну роботу адміністрації нашого закладу. . Цей успіх є результатом багатомісячної праці колективу кафедри разом із плідною роботою адміністрації факультету та університету, студентів, а також всіх зацікавлених осіб! . Дякуємо всім за підтримку, за участь у всіх діях і рішеннях, які привели до цієї об’єктивної оцінки нашої діяльності! Вітаємо наших студентів, викладачів, стейкхолдерів, працівників кафедри і вступників з новим етапом у розвитку нашої кафедри! . #kafedratpu #кпі #кпи #ntuukpi #вступ #вступ2020 #зно #зно2020 #київ #киев #україна #украина #публічнеуправліннятаадміністрування

Публикация от Кафедра ТПУ (ФСП КПІ) ? (@kafedratpu)